İşte Huawei Nova 4e Donanımı ve Fiyatıyla Göz Dolduruyor Leave a comment

Huawei‘nin yeni telefonu Nova 4e görüntüleri ve fiyatı sonunda açıklandı. Huawei Nova 4e  modelinin sahip olduğu özellikler arasında 6.15 inç büyüklüğünde küçük bir kamera çentiğine sahip Full HD+ çözünürlüklü LCD bir ekran bulunuyor. Kirin 710 işlemcisinden gücünü alan akıllı telefonda 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleriyle 128 GB dahili depolama alanıyla büyük ilgi çekiyor.

Huawei Nova 4e‘nin ön yüzünde damla çentik tasarıma sahip. Ekranı oldukça geniş kullanılmış ve çerçeveleri inceltilmiş.  3340 mAh batarya gücüne sahip akıllı telefonun ortalama bir gün batarya sorunu yaratmadan çalışacağını söyleyebiliriz.

Akıllı telefonun arka kısmını bakacak olursak ana kameranın 24 MP, geniş açılı kameranın 8 MP, derinlik algılama için kullanılacak üçüncü kameranın ise 2 MP çözünürlüğünde olduğu biliniyor. Huawei Nova 4e’nin ön yüzünde ise 32 MP selfie kamerası bulunuyor. Fotoğraf çekmeyi sevenleri oldukça memnun edecek bir özellik.

Huawei Nova 4e renklerine ve fiyatına gelecek olursak beyaz, siyah ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor. Akıllı telefonun 4/128 GB sürümü yaklaşık 298 dolarken yaklaşık 1.629 TL. 6/128 GB’lık sürümüne gelecek olursak 342 dolara yaklaşık 1.869 TL fiyatıyla satışa sunulacak.

 

Bir cevap yazın

SHOPPING CART

close