Huawei’nin İstanbul’daki mağazası ne zaman açılıyor? Leave a comment

Son günlerde birçok farklı teknolojik ürünleriyle Türkiye ‘de büyük bir ilgi gören Çin‘li akıllı telefon üreticisi Huawei, İzmir‘de açtığı mağazanın ardından İstanbul‘da da mağaza açmak için adımları atmaya başladı. Şirketin bu hazırlığı sosyal iş ağı Linkedln üzerinden yayınlanan ilanlarda açılacak olan mağazalarda çalıştırmak üzere müdür arayışı içinde olduğu söyleniyor.

Huawei, farklı ülkelerdeki mağazalarındaki ürünleriyle teknolojiyi sıkı takip edenler için alternatifler oluşturmayı oldukça iyi başarıyor.  Huawei Türkiye’deki ilk mağazasını İzmir‘de açtığını hepimiz biliyoruz. Peki Huawei’nin resmi mağazası İstanbul‘da ne zaman açılıyor ?

İstanbul’daki resmi mağazası firmanın resmi olarak verdiği bilgiye göre İstanbul mağazası Mart ayı sonunda İstinye Park içerisinde açılacağı duyuruldu.

Mart ayı sonunda İstanbul’da yaşayanlar da firmanın ürünlerini bu mağazada hem deneyimleyebilecek hem de satın alabilecek. İzmir’deki mağazayı MaviBahçe AVM’de açan firma, açılışa özel indirimler ve gelen müşterilere bazı hediyeler sunuldu. Ayrıca 9-10 Şubat tarihleri arasında mağaza açılışına özel olarak seçili ürünlerde yüzde 20’ye varan indirimler yapıldı. Yeni bir akıllı telefon almak isteyenler için güzel olan bu indirime ek olarak bir hediye sürprizi de yapıldı.

Firmanın resmi açıklamasına göre mağazaya ilk gelen 100’lerce kişiye Huawei’nin aksesuarları hediye olarak verildi. Aynı kampanyaları ve hatta daha fazlasını İstanbul’da da yapacağını belirten firma Türkiye’de daha da fazla büyümek istiyor.

Bir cevap yazın

SHOPPING CART

close