Huawei P30 Pro Mart Ayında Piyasaya Sürülebilir Leave a comment

Geçen yıl, Huawei P20 Pro ve üçlü arka kameraları şovu Google Pixel 2 ve iPhone X gibi diğer ağır fotoğraf makinelerinden çaldığını biliyoruz. 2019 iPhone ve Galaxy S10 Plus’ın üç arka kamerası olacağına dair söylentiler varken,  şaşırtan bir fotoğraf yayınlandı. Henüz satışa sunulmamış olan Huawei P30 Pro için yayınlana bir fotoğrafta, dört arka kamerasının mevcut olduğunu görüyoruz. Huawei herkesi şaşırtan bir hamleyle dört adet arka kamerasıyla bizlerin karşısına çıkacağı günü bekliyor.

As Android Authority tarafından rapor, telefon kılıfı üreticisi Spigen Huawei P30 Pro spor net bir plastik kılıf fotoğraflarını yayınladı . Kasanın dört arka kamerasının dikey olarak istiflendiği bir kamera çarpması için bir kesme yeri vardır. Sitedeki bir başka fotoğraf telefonun ön tarafını çentikli bir ekran ile gösteriyor. Çentik, kavisli kenarları olan yarım daireye benziyor.

Dört arka kamera çok heyecan verici, Huawei P30 Pro‘nun piyasaya sürülmesini merakla bekliyoruz. TechRadar‘a göre , Polonyalı web sitesi Telix , Huawei P30 ve P30 Pro’nun Şubat ayının sonundaki Mobil Dünya Kongresi’nden sonra, Mart ayının sonunda Paris’teki bir etkinlikte başlayacağını söyledi.

Bir cevap yazın

SHOPPING CART

close