Huawei P30 Pro Kamera Sistemi Dudak Uçuklatıyor Leave a comment

Huawei’nin  yeni amiral gemi modeli P30 Pro önemli bilgiler duyurulmaya devam ediliyor. Üst düzey yöneticilerden yapılan açıklamalara göre Huawei P30 Pro kamera özellikleri hakkında bilgiler verildi. 26 Mart tarihinde Paris’te düzenlenecek olan etkinlikle tanıtılacak Huawei P30 serisi telefonla alakalı bilgiler duyurulmaya devam ediyor.

Leica işbirliği sonrasında güçlü adımlarla birlikte büyük inovasyonlar ve yatırımlar yapan Huawei P30 Pro modelinde oldukça yenilikçi ve dikkat çekici.

Geçtiğimiz haftalarda oldukça gündemde olan Huawei P30 Pro dörtlü bir kamera sistemiyle geleceğini biliyoruz. Akıllı telefonun üst düzey bir yakınlaştırma sistemine sahip olacağı da biliniyordu. Fakat Huawei’nin Global Ürün Pazarlaması Başkan Yardımcısı Clement Wong, uzun zamandır söylenenleri Android Central’a doğrulandı ve Huawei P30 Pro modeli hakkındaki ilk resmi bilgilere ulaşılmış oldu.

Huawei P30 Pro kamerasının özellikleri hakkında WongP30 Pro modelinin periskop tarzı bir sistemle süper yakınlaştırma sunacağını ve düşük ışık konusunda ise oldukça iddalı olduklarını belirtti. Çok fazla bir detaya inmedi fakat önceki sızıntılardan akıllı telefonun 10x yakınlaştırma sunacağını öngörülebilir.

Wong’da konuyla ilgili Huawei CEO’nun geçtiğimiz günlerde paylaştığı görseli göstererek ihtiyaç duyduğunuz bilgileri oradan alabilirsiniz dedi. Söz konusu fotoğrafın hiçbir yardım almadan çekildiğini de ekledi. Gece çekimleri konusunda Google’ın Pixel 3 serisinin “Sadece Yazılım” vurgusuna da gönderme yapan Wong, dikkatleri üzerine toplamayı başardı.

Günümüzde ise akıllı telefon piyasasında herhangi bir telefonda kullanılmayan sistemle ilk defa Huawei’de karşılaşacağız.

Bir cevap yazın

SHOPPING CART

close