Huawei Katlanabilir Telefonunu MWC 2019 Fotoğraflarında Aydınlattı Leave a comment

Huawei bu yıl oldukça iddalı bir şekilde geliyor. Satışa henüz sunulmayan ve merakla beklenen telefon hakkında Twitter’da yapılan bir paylaşım sonrası bizleri yeniden heyecanlandırdı.

Huawei P30 Pro’nun 5G ile geleceğini haberimizde anlatmıştık. Bir şaşırtıcı özelliğiyle daha gelebilir. Katlanabilir telefon özelliğine sahip olacağı konusunda epey ipucu mevcut.

Şirket, Mobil Dünya Kongresi 2019 basın toplantısını tanıtmak için hazırlandığı telefonu hakkında bir paylaşımda daha bulundu. Fotoğrafta ekrandan çıkan renklerle aydınlatılan telefonun bir siluetini gösteriliyor, yeni akıllı telefonun fotoğrafını paylaşırken aynı zamanda ufak bir not düştü. Yazılan Tweette  “Eşi benzeri görülmemişleri açığa çıkarmak için hazır mısınız?” yazıyor. Sanırım hepimiz hazırız ve merakla bekliyoruz.

Katlanabilir tasarımlar, üreticilerin alışkın olduğumuz şekilde taşıyabilecek kadar kompakt olmasını sağlarken üreticilerin ahizenin ekran boyutunu genişletmelerini sağlayacağa benziyor. Radikal yeni tasarım, 5G’nin cazibesi ve oyun optimizasyonunun yanı sıra cihazlara daha uzun süre dayandığımız ve telefon satışlarının yavaşladığı olgun bir pazarda yükseltmeyi teşvik etmenin en iyi yolu gibi gözüküyor. Tasarım ve donanım farklıklarıyla Huawei 24 Şubat’ta ilgi odağı olacağı kesin.

Bir cevap yazın

SHOPPING CART

close